Laatste week trainen

3-7 Hieronder nog 1x de definitieve teamindeling en in de bijlage het trainingsschema voor de laatste week van het seizoen.
Het trainingsschema voor na de vakantie wordt in de loop van de vakantie in Lisa gezet.
We beginnen op maandag 30 augustus weer met trainen en de eerste competitiewedstrijden beginnen op zaterdag 11 september.

Er hebben zich nog niet voor alle teams coaches aangemeld.... LET OP!!! Zonder coach kan een team niet spelen dus vraag allemaal nog even aan jullie ouders of ze iets zouden willen doen.

Alvast een hele fijne vakantie voor iedereen.

TC-HVZ


MA1 MA2 MA3
1 Mirre Bartels Maike Folkertsma Lynn Barten
2 Ines Brassart Nikki Jansen Josefien Bick
3 Sterre Bremer (k) Nana Janssen Isabella Boekhorst
4 Sophie Boerboom Jet Kingma Maybritt Bomers
5 Faye Bongers Amelie Brassart Floor Lefeber
6 Jessie Jansen Miena Sadiqi Jade-Fa Bol
7 Merel Heussen Floor Sletterink Kyana Hendriks
8 Robin Heussen Lotte Smits Julie Hesselmans
9 Mijntje Rudolfs Tessa Striek Mila Janssen
10 Meike Smalbraak Maud Teunissen Yara Kleine Staarman
11 Anouk Teunissen Nerena van Mill Jonne Mellendijk
12 Fenne van Benthem Noortje van Someren Eva Telder
13 Floor van de Weerdhof Chaja Visser Margje Terpstra
14 Elise Zegers Pien Wenting Zoe Westerhof
15 Sanne Heinsbroek Merle Kock  Emma Vink 
16      
  JA1 JC1
1 Fu-An Bol Sylven Arends
2 Matthijs Dercksen Thijs Botter
3 Kick Dijkstra Nick de Groot
4 Laszlo Farkas Jort de Groot Boersma
5 Mats Henjes Olivier de Groot Boersma
6 Jelle de Lang Finn Henjes
7 Paul Malik (k) Toby Jansen
8 Jelle van Mierlo Ties van Mierlo
9 Jort Nabuurs Loyd van Nieuwamerongen
10 Jacco Sanders Dante Sanders
11 Douwe Smits Mels Venhorst
12 Mika Tomassen
13 Rowin Ullrich
14 Milan van der Laan de Vries
  MB1 MB2 MB3
1 Tessa van Asselt  Danique Bouwman  Nina Berndsen 
2 Yara van Dinther  Julia Croes  Zoë Bonke 
3 Jade Gores Famke Hendriks  Lotte Degen 
4 Kyra Hendriksen  Jasmijn Hietkamp  Madelon Gerritsen 
5 Floor van Houten  Bo Jansen  Sophie Hendriks 
6 Bebel Jansen  Thalinda te Kloeze  Doris Hesselmans 
7 Robine Kruijs  Marit de Kruijs  Dionne Lammers
8 Marlot Lamers  Romee Kuper  Isis van Nielen 
9 Julie van Leur  Emma Lensink  Nina Reinders 
10 Estelle Noordam  Sophie van Noorden  Robin Rozendaal 
11 Tirza Roes  Fleur Rudolfs  Adrienn Schäfer 
12 Noortje Strijbosch  Fenne Ubbink  Danique Verbeek 
13 Lian Veldkamp  Romee Ubbink  Fleur Verhoeven 
14 Evy Venhorst  Isa Vlemingh  Jip Wenting 
15 Vera Vos  Jasmijn Welling  Emma Wilmsen 
16 Lisa Zweers  Buse Zorluer   
  MC1 MC2 MC3
1 Bente Boerboom  Evi Bosch  Charlotte Bick 
2 Suze Bouwman  Marit Buurman  Jill Doornenbal 
3 Jillz Brouwer  Zoey Demmers  Phoebe Graat 
4 Noa Dercksen  Maud Doddema  Dominique Luteijn 
5 Evajulia Feenstra  Myrthe Geldrop  Bente Pardijs 
6 Noa Froon  Sophie Gores  Joni Snelders 
7 Floor Heijneman  Evie Havekes  Lola van Till 
8 Eefje Janssen  Mette Markrink  Rosalie van der Laan de Vries 
9 Dana van Kaslbeek  Britt Markerink  Linde Verhoeve 
10 Amanda Pelgrom  Dewi Reinders  Julia Vink 
11 Sabina Sadeqi  Lena Schneider  Yinthe Wiendels 
12 Myrthe Schepers  Jona Scholten  Rosalie Willems 
13 Gitte Scholten  Sofie Striek  Annabel de Witte 
14 Anouk Theunissen Anna Teunissen Liz Zwiers 
15 Feline Ullrich  Julia van Vonno   
16 Pam Vierwind     
  MD1 MD2 MD3
1 Zara Blij  Elvy Bartels  Danique Aarntzen  
2 Silke Bulthuis  Meike Bos  Aymara van Battum 
3 Robin Dercksen  Nomi Derksen  Reva Borgman 
4 Noor Duurinck  Fiene Hoving  Fleur Doddema 
5 Frederike Hesselmans  Loes Keurentjes  Noor Doddema 
6 Lise Hoogeveen  Anne van Olden Daisy de Kort
7 Pien van Huissteden  Noortje Peters (k)  Meiling Landa 
8 Elin de Kruijs  Nikki Rietbroek  Jada van der Linde 
9 Jans Puttman  Fleur Visser  Nova Nomden (k) 
10 Fem Roos  Sofie Visser  Saar van Someren 
11 Rozy Staring  Maud Vlemingh  Ise Veenstra 
12 Marit Theunissen  Naomi Witjes  Sanne Vervuurt 
13 Aroa Tiemissen  Kyrsa Witjes  Luna van Vugt 
14 Elke Van 't Hull  Jade Witjes 
15     Maud Zwiers 
16      
  MD4 JD1
1 Jade van den Berg Jan Bolsbroek
2 Gerinde Boomsma Joris van der Kwast
3 Fleur van Dick  Boyu Landa
4 Diede Driessen Siem Luising
5 Silver Jansen Bo Mom
6 Kayla Jansen Jesper Poot
7 Fleur Kaldenhoven Tijn Quist
8 Femke Koekoek Simon Rozendaal
9 Robin Loeters Ties Scheers
10 Rosemarijn van Seumeren Okke Tomassen
11 Ise van Swaaij Thijmen Wijgerse
12 Mila van Vugt Boaz van Zetten
13 Juliët de Witte   
14 Elize Zweers  
15    
16    
  M8E1 M8E2 M6E1
1 Tess Bekker Nienke Bergvoet Fibi Ars 
2 Fleur Botter Roos Blij Frederique Buiter
3 Linn Bouwman Nola Borgman Sofie van Dick 
4 Noor Hageman Maartje Goosensen Tess van Haaren
5 Wencke Jansen  Nova Hendriks  Fiene van Kampen 
6 Puck Kaldenhoven Liv Mulder Robin Obbes  
7 Tess Lanke Jolijn Ross  Liedewij van Seumeren
8 Fleur Loeters Lotte Scheffer  Mylanna Wiendels
9 Liz Meuleman Noelle de Vries  
10 Saar Jacobs Senna Willemsen   
       
  MF1 MF2 MF3
1 Ailen van Battum  Lorena Groot Bluemink Hanna le Febre
2 Sofie van der Burg  Noortje Jansen Eline Frericks
3 Nina Sophie Cau  Fleur van Ingen Tess van Haaren
4 Loren Driessen  Isabel van der Maden Luna Peters
5 Alcia Genjo Dycke Markerink Sophie Robat
6 Ilke ter Heerdt Tessel Poot 
7 Yara Walburg Lauren de Roode 
  J6E1
1 Tim Buil
2 Joël Heusschen
3 Jonah Meerenburgh
4 Sam Quist
5 Mees van Huissteden
6 Jan-Willem van Kuipers
7 Douwe Ockhuysen

 
3-7-2021 Mededelingen Bijlage