Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Eva ter Maat
Coach Ruud Willemsen
Manager Marion ter Maat
Aanvoerder Eva ter Maat

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Nijmegen D12 Apeliotes D9 10:15
Zevenaar D2-O Beuningen D5 10:30
Bemmel D4 Nijmegen D11 11:30
Union D12 Apeliotes D10 13:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Bemmel D4 9 27 9 0 0
2 Zevenaar D2-O 8 16 5 1 2
3 Nijmegen D12 8 15 5 0 3
4 Nijmegen D11 9 10 3 1 5
5 Beuningen D5 9 10 3 1 5
6 Apeliotes D9 9 10 2 4 3
7 Apeliotes D10 9 7 1 4 4
8 Union D12 9 4 1 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 nov MHCBeuningen D5 10:30 thuis - Veld 1
4 dec NMHC Nijmegen D12 n.n.b thuis
12 mrt NMHC Nijmegen D11 n.n.b uit
19 mrt N.S.H.C. Apeliotes D10 n.n.b thuis
26 mrt N.S.H.C. Apeliotes D9 n.n.b uit
2 apr Union D12 n.n.b thuis
16 apr MHC Bemmel 800 D4 n.n.b thuis
23 apr NMHC Nijmegen D12 n.n.b uit
14 mei MHCBeuningen D5 n.n.b uit
21 mei NMHC Nijmegen D11 n.n.b thuis
4 jun N.S.H.C. Apeliotes D10 n.n.b uit
11 jun N.S.H.C. Apeliotes D9 n.n.b thuis
18 jun Union D12 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Nijmegen D11 Apeliotes D9 (2-0)final
Beuningen D5 Union D12 (5-0)scheduled
Apeliotes D10 Nijmegen D12 (2-1)scheduled
Zevenaar D2-O Bemmel D4 (1-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Union D12 Nijmegen D11 (1-3)final
Nijmegen D12 Zevenaar D2-O (1-2)final
Bemmel D4 Beuningen D5 (5-1)scheduled
Apeliotes D9 Apeliotes D10 (2-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Apeliotes D10 Union D12 (1-3)final
Apeliotes D9 Nijmegen D12 (1-3)scheduled
Beuningen D5 Zevenaar D2-O (2-3)scheduled
Nijmegen D11 Bemmel D4 (1-3)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Zevenaar D2-O Nijmegen D11 (3-2)final
Bemmel D4 Apeliotes D10 (2-1)final
Nijmegen D12 Beuningen D5 (2-1)scheduled
Union D12 Apeliotes D9 (1-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Apeliotes D9 Bemmel D4 (2-4)final
Apeliotes D10 Zevenaar D2-O (0-1)final
Nijmegen D11 Beuningen D5 (0-1)scheduled
Union D12 Nijmegen D12 (2-5)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Nijmegen D11 Nijmegen D12 (1-3)final
Bemmel D4 Union D12 (7-1)final
Beuningen D5 Apeliotes D10 (2-2)final
Zevenaar D2-O Apeliotes D9 (1-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Nijmegen D12 Bemmel D4 (1-2)final
Apeliotes D9 Beuningen D5 (4-2)scheduled
Apeliotes D10 Nijmegen D11 (1-1)final
Union D12 Zevenaar D2-O (2-4)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Apeliotes D9 Nijmegen D11 (2-1)final
Bemmel D4 Zevenaar D2-O (5-1)final
Nijmegen D12 Apeliotes D10 (2-1)final
Union D12 Beuningen D5 (2-3)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Nijmegen D11 Union D12 (3-0)scheduled
DINSDAG 22 NOVEMBER 2022
Beuningen D5 Bemmel D4 (0-5)scheduled
WOENSDAG 23 NOVEMBER 2022
Apeliotes D10 Apeliotes D9 (1-1)scheduled