Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Daphne Adolfs
Manager Leonie Engelberts
Trainer Martin Veldman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Apeliotes D7 Ares D3 13:45
Bemmel D3 Zevenaar D2-O 12:15
Drienerlo D2 Westerduiven D2-O 16:30
Haackey D2-O Nijmegen D8 12:45
Twente D3 Ares D4 12:45
Zwolle D5 Twente D2-O 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Ares D3 4 12 4 0 0
2 Bemmel D3 4 12 4 0 0
3 Twente D2 4 9 3 0 1
4 Westerduiven D2 4 7 2 1 1
5 Nijmegen D8 4 7 2 1 1
6 Zwolle D5 4 7 2 1 1
7 Haackey D2 4 6 2 0 2
8 Zevenaar D2 4 6 2 0 2
9 Drienerlo D2 4 2 0 2 2
10 Apeliotes D7 4 1 0 1 3
11 Ares D4 4 0 0 0 4
12 Twente D3 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 okt MHC Bemmel 800 D3 12:15 uit
10 okt HC Zwolle D5 10:00 thuis - Veld 1
31 okt DHC Drienerlo D2 11:00 uit
7 nov HHC Haackey D2 12:00 thuis - Veld 1
14 nov N.S.H.C. Apeliotes D7 n.n.b uit
21 nov NMHC Nijmegen D8 10:30 thuis - Veld 2
28 nov Westerduiven D2 n.n.b uit
13 mrt Hockey Club Twente D2 n.n.b uit
20 mrt HC Ares D3 n.n.b thuis
27 mrt HC Ares D4 n.n.b thuis
3 apr Hockey Club Twente D3 n.n.b uit
10 apr MHC Bemmel 800 D3 n.n.b thuis
24 apr HC Zwolle D5 n.n.b uit
8 mei DHC Drienerlo D2 n.n.b thuis
15 mei HHC Haackey D2 n.n.b uit
22 mei N.S.H.C. Apeliotes D7 n.n.b thuis
29 mei NMHC Nijmegen D8 n.n.b uit
12 jun Westerduiven D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 5 SEPTEMBER 2021
Twente D3 Nijmegen D8 0-3
Zwolle D5 Haackey D2-O 1-0
Drienerlo D2 Ares D3 0-3
Zevenaar D2-O Twente D2-O (0-6)INTERNET_RESULT
Bemmel D3 Apeliotes D7 4-1
Ares D4 Westerduiven D2-O 1-2
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Nijmegen D8 Bemmel D3 0-2
Ares D3 Zevenaar D2-O 5-1
Haackey D2-O Drienerlo D2 5-1
Apeliotes D7 Zwolle D5 0-2
Westerduiven D2-O Twente D3 7-0
Twente D2-O Ares D4 2-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Drienerlo D2 Apeliotes D7 1-1
Zwolle D5 Nijmegen D8 1-3
Bemmel D3 Westerduiven D2-O 2-0
Ares D4 Zevenaar D2-O 0-2
Haackey D2-O Ares D3 0-3
Twente D3 Twente D2-O 0-7
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Apeliotes D7 Haackey D2-O 0-1
Nijmegen D8 Drienerlo D2 1-1
Zevenaar D2-O Twente D3 3-1
Ares D3 Ares D4 6-2
Westerduiven D2-O Zwolle D5 2-2
Twente D2-O Bemmel D3 1-2