Wedstrijdschema

terug naar vorige pagina


Digitaal wedstrijd formulier: http://www.hvz.info/formulier



Oefenwedstrijd organiseren?
  Veld reserveren kan via de wedstrijdsecretaris.
Voor meer info, zie onder Vereniging / Vragen / kopje "Coaches en teams".



Wedstrijden quicklinks
zon 27 mei - zat 2 jun - zon 3 jun - zat 9 jun - zon 10 jun - zon 17 jun -

laat schema zien voor
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
MD2   thuis  HCM Arnhem MD2   08:45  09:30  Veld 1   23379    
   KNHB: denk aan uitshirt  
ME5   thuis  MHC Dieren ME1   09:00  09:30  Veld 2   21109    
   KNHB: veld 2A, TIJD GEWIJZIGD!  
MF3   thuis  WMHC Avanti MF1   09:00  09:30  Veld 2   21924    
   KNHB: veld 2A  
ME4   thuis  HCM Arnhem ME2   09:15  09:45  Veld 3   21110    
   KNHB: veld 3D, denk aan uitshirt  
JE2   thuis  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JE3   09:15  09:45  Veld 3   18833    
   KNHB: veld 3A  
M8E1   thuis  MHC Bemmel 800 M8E2   10:30  11:00  Veld 2   20013    
   KNHB: veld 2CD  
MC1   thuis  O.H.C. Bully MC2   10:15  11:00  Veld 1   16402    
J8E1   thuis  MHC EDE J8E2   10:30  11:00  Veld 2   18228    
   KNHB: veld 2CD TIJD GEWIJZIGD!  
MD3   thuis  HC Ares MD8   10:30  11:15  Veld 3   23339    
MC2   thuis  WMHC MC4   11:45  12:30  Veld 2   16468    
MB3   thuis  MHC Wijchen MB6   12:00  12:45  Veld 3   14943    
MB1   thuis  WMHC MB3   12:00  12:45  Veld 1   14953    
   KNHB: denk aan uitshirt  
MA2   thuis  Union MA3   13:30  14:15  Veld 1   13637    
MD1   uit  WMHC MD2 30  07:45  09:00    route   23322    
Let op: Uittenue mee!   
JF1   uit  MHC Dieren JF1 30  08:30  09:30    route   19225    
MF2   uit  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MF2 30  08:45  09:45    route   21937    
   KNHB: veld 1a  
ME6   uit  AHC Velp ME4 15  09:15  10:00    route   21121    
MF1   uit  AHC Velp MF1 15  09:15  10:00    route   21958    
M8E3   uit  Doetinchemse Hockey Club M8E3 30  10:45  11:45    route   19992    
MB2   uit  Union MB6 45  11:00  12:30    route   14946    
Let op: Uittenue mee!   
MC3   uit  WMHC MC6 30  11:30  12:45    route   16467    
Let op: Uittenue mee!   
M8E2   uit  Westerduiven M8E3 15  13:00  13:45    route   19987    
MD4   uit  Union MD5 45  14:30  16:00    route   23381    
Let op: Uittenue mee!   
JC1   uit  WMHC JC3 30  15:00  16:15    route   12558    
Let op: Uittenue mee!   
JB1   uit  HCOB - Hockeyclub Overbetuwe JB2 30  15:15  16:30    route   12037    

Log in om een printbaar wedstrijdoverzicht te krijgen.