Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Maarten Stuurman
Manager Herbert Roes
Trainer Maarten Stuurman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Apeldoorn D1 Wijchen D1
Arnhem D1 Kromhouters D1
Bemmel D1 Ares D1
Deventer D1 HCM D1
Uden D1 Almelo D1
Zevenaar D1 PW D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kromhouters D1 11 28 9 1 1
2 Deventer D1 11 22 7 1 3
3 Wijchen D1 11 22 7 1 3
4 Arnhem D1 11 21 7 0 4
5 Almelo D1 11 21 7 0 4
6 Bemmel D1 11 19 6 1 4
7 Zevenaar D1 11 15 5 0 6
8 HCM D1 11 15 4 3 4
9 Uden D1 11 14 4 2 5
10 Apeldoorn D1 11 10 3 1 7
11 PW D1 11 3 1 0 10
12 Ares D1 11 3 1 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D1 n.n.b thuis
20 mrt THCC De Kromhouters D1 n.n.b uit
27 mrt AHC Velp D1 n.n.b uit
3 apr Hockey Club Uden D1 n.n.b thuis
10 apr DHV D1 n.n.b uit
24 apr MHC Bemmel 800 D1 n.n.b thuis
8 mei Apeldoorn D1 n.n.b uit
15 mei MHC Wijchen D1 n.n.b thuis
22 mei HC Ares D1 n.n.b uit
29 mei HCM Arnhem D1 n.n.b thuis
12 jun MHC Almelo D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
HCM D1 Deventer D1 1-3
PW D1 Zevenaar D1 0-2
Almelo D1 Uden D1 3-2
Kromhouters D1 Arnhem D1 4-0
Ares D1 Bemmel D1 1-5
Wijchen D1 Apeldoorn D1 4-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Zevenaar D1 Kromhouters D1 1-7
Uden D1 PW D1 3-0
Arnhem D1 Wijchen D1 3-2
Bemmel D1 HCM D1 1-1
Deventer D1 Almelo D1 8-1
Apeldoorn D1 Ares D1 3-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
PW D1 Deventer D1 1-4
Almelo D1 Bemmel D1 3-2
Kromhouters D1 Uden D1 4-1
Zevenaar D1 Arnhem D1 2-1
Ares D1 Wijchen D1 0-3
HCM D1 Apeldoorn D1 1-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Wijchen D1 HCM D1 3-2
Uden D1 Zevenaar D1 2-0
Deventer D1 Kromhouters D1 3-4
Arnhem D1 Ares D1 5-0
Bemmel D1 PW D1 3-1
Apeldoorn D1 Almelo D1 0-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Kromhouters D1 Bemmel D1 3-2
HCM D1 Ares D1 6-1
PW D1 Apeldoorn D1 0-4
Uden D1 Arnhem D1 1-2
Almelo D1 Wijchen D1 3-2
Zevenaar D1 Deventer D1 2-6
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Bemmel D1 Zevenaar D1 5-1
Arnhem D1 HCM D1 2-3
Wijchen D1 PW D1 2-0
Apeldoorn D1 Kromhouters D1 0-5
Ares D1 Almelo D1 0-3
Deventer D1 Uden D1 3-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Almelo D1 HCM D1 3-2
Kromhouters D1 Wijchen D1 2-1
Deventer D1 Arnhem D1 0-1
Zevenaar D1 Apeldoorn D1 3-2
Uden D1 Bemmel D1 3-0
PW D1 Ares D1 1-2
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Apeldoorn D1 Uden D1 1-1
Bemmel D1 Deventer D1 4-1
Arnhem D1 Almelo D1 3-0
HCM D1 PW D1 6-1
Wijchen D1 Zevenaar D1 2-1
Ares D1 Kromhouters D1 1-4
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Uden D1 Wijchen D1 2-5
Deventer D1 Apeldoorn D1 3-2
Bemmel D1 Arnhem D1 3-2
Kromhouters D1 HCM D1 0-0
Zevenaar D1 Ares D1 5-1
PW D1 Almelo D1 5-3
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Apeldoorn D1 Bemmel D1 0-1
Almelo D1 Kromhouters D1 2-1
PW D1 Arnhem D1 1-4
Wijchen D1 Deventer D1 1-1
Ares D1 Uden D1 2-3
VRIJDAG 26 NOVEMBER 2021
HCM D1 Zevenaar D1 3-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Uden D1 HCM D1 1-1
Arnhem D1 Apeldoorn D1 2-1
Zevenaar D1 Almelo D1 4-3
Deventer D1 Ares D1 7-1
Bemmel D1 Wijchen D1 2-4
Kromhouters D1 PW D1 8-1